Banyo ısıtma , Banyolarda zeminden ısıtma , elektrikli banyopan , elektrikli havlupan , ayna buğu önleme , ayna ısıtma , elektrikli konvektör

 

KONERJİ banyo ısıtma sistemleri

 

 

 

 

 

"Daha Az Enerji , Daha Fazla Konfor , Daha Sağlıklı Yaşam Ürünleri "

     

Anasayfa

Ayna Isıtma

Havlu Kurutma

Elk. Banyopan

Hamam

Banyo Zemin Isıtma

ELEKTRİK KABLOLU HAMAM ISITMA / Kablolu Hamam Isıtma

 

Hamam ısıtma sistemi :

1. Borulu sulu hamam ısıtma sistemleri

Borular içerisinden sıcak su sirküle edilerek yapılan ısıtma sistemidir. Hassas bir sıcaklık kontrolü mümkün değildir. İlk devereye ve rejime girme süresi uzundur. Enerji kaynaklarının ucuz olduğu yerlerde tercih edilir.

 

2. Evler - Konutlar İçin Kablolu hamam ısıtma sistemleri :

Günümüzde üretim teknolojisinin gelişmesi ile evlerde hamam uygulanmasına olanak sağlanmıştır. Banyoların bir bölümünün hamam olarak kullanılması dahi mümkündür.

 

elektrik kablolu hamam ısıtma , TXLP RED hamam ısıtma kablosu ile % 100 su geçirimsiz , manyetik alan üretmeyen hamam ısıtmaları gerçekleşir.

KONERJİ Hamam Isıtma Sistemleri ...

 Firmamız 24 yıldır hamam ısıtması konusunda Türkiye ve yakın komşu ülkelerde yüzlerce uygulamaya sahiptir.. Sıfır riskli hamam ısıtma sistem hesabı ve uygulaması yapmaktayız. Türkiye'nin tamamında çok hızlı bir hizmet ağına sahibiz. İster bir daire ister yüzlerce m2.lik hamam olsun hepsine uygun bir çözümümüz var. Tecrübeli mühendis ve montaj ekibimizle en ekonomik sistemleri kuruyoruz.

 Hamam ısıtması yanında SPA ısıtması , havuz çevresi ısıtması , banyo ılık zemin ısıtması ve ısı pompası ana iştigal konularımızdır.

Elektrikli Hamam ısıtma kablolarının üstünlükleri

 1. Manyetik alan oluşturmadan sağlıklı hamam ısıtması
Isıtma kablolarımızda manyetik alan koruması mevcutdur. Bütün evinizi ısıtma kablosu ile donattığımızda bile mevcut elektrik sisteminizin oluşturduğu manyetik alanın % 1 i kadar bile manyetik alan oluşturmaz.

 2. Tam Korumalı Isıtıcı Kablolar

Darbelere dayanım ve uzun ömür için ısıtıcı kablolarımız komple PVC zırhla kaplanmıştır.

 3. Eksiz ısıtıcı kablo Teknolojisi

 Firmamızın kullandığı hamam ısıtma kablolarında kesinlikle ek yoktur. Termostatdan başlamak üzere kablo sonuna kadar tek parça olarak döşeme yapılır. İnsan eliyle yapılan , yada gözle görülen herhangi bir ek yoktur. Buda kabloların zaman içerisinde sorun olmamasının garantisidir.

 4. Bütün kablolarımız sonlandırılımıştır.

Isıtıcı kablolarımızın tamamı fabrikasyon olarak sonlandırılıp paketlenmiştir. İnsan eliyle yapılan herhangi bir işlemi yoktur.

Ev hamamı ısıtması

 

hamam ısıtması , hamam yer ısıtılması , kablolu hamam ısıtma , göbektaşı ısıtma , elektrikli hamam ısıtma

MAÇA KIZI OTEL HAMAM ISITILMASI TXLP RED KABLOLARIMIZ İLE YAPILMIŞTIR.

   

ev tipi türk hamamı , türk hamam ısıtması , Türk hamamı yapımı

EV TİPİ TÜRK HAMAMI UYGULAMASI

 

Evlerde kurulan hamamlar genellikle 3 yada 4 kişiliktir. 3 m2 ile 10 m2 arasında istenen alana uygulanabilir.

Kullanımı çok kolay olup bakım gerektirmez.

 

Ev tipi hamam ısıtma

 

% 100 su geçirimsiz kablolar ile hamam ısıtması yapılmalıdır.

% 100 su geçirimsiz kablolar ile hamam ısıtması

 

 Kullandığımız ısıtma kabloları eksiz ve PVC zırh korumalıdır..  Soğuk ucun el yapımı bir bağlantı olmaması ve kablonun kendi ceketi ile korunması özellikle uzun vade yıpranmayı önlemek açısından önemlidir.Sistemin kazana veya ilave bir ısıtıcıya ihtiyacı yoktur. Özellikle ılık bahar ve yaz aylarında sıcak sulu kalorifer kazanlarının çalıştırılması büyük enerji ve tesisat kayıplarına neden olmaktadır. Kablolu hamam uygulamasında bütün enerji mahal içerisinde kalmaktadır. Kazan dairesi , tesisat ve bunların bakım masrafları olmayacağından ilave tasarruf sağlanmaktadır

Hamam Isıtma sistemleri

 

hamamlarda göbek taşı , oturma bölgesi , sırt bölgesi , baldır ve yer ısıtılır , her bölgede sıcaklık farklıdır.

 Türk Hamamı Isıtma Sistemleri...

 

 KONERJİ Müh.Ltd.olarak sıfır riskli hamam ısıtma sistem hesabı ve uygulaması yapmaktayız. Türkiye'nin tamamında çok hızlı bir hizmet ağına sahibiz. İster bir daire ister yüzlerce m2.lik hamam olsun hepsine uygun bir çözümümüz var. Tecrübeli mühendis ve montaj ekibimizle en ekonomik sistemleri kuruyoruz.

 

 Hamam ısıtması yanında SPA ısıtması , havuz çevresi ısıtması , banyo ılık zemin ısıtması ve ısı pompası ana iştigal konularımızdır.

 

Kablolu Hamam Isıtma Sistemimizin Avantajları

 

 Makina Dairesi ve Isıtıcı Cihaz YOK.

* Çok hızlı ısıtma ile istenildiği anda kullanma imkanı

* Manyetik alan oluşturmayan ısıtma kabloları

* Çelik Zırhlı eksiz kablo teknolojisi

* 10 YIL Isıtıcı Kablo Garantisi

 

Konut hamamı

 
hamamlarda göbek taşı , oturma bölgesi , sırt bölgesi , baldır ve yer ısıtılır , her bölgede sıcaklık farklıdır. Türk Hamamı Isıtma Sistem Kesiti

 

Elektrik Kablolu hamam ısıtma sistemlerinde hamamın her bölgesi ısıtılabilir. Standart olarak hamamlarda zemin , sırt bölgesi , oturma bölgesi ve göbektaşı ısıtılması yapılır. İsteğe bağlı olarak baldır bölgeside ısıtılabilir.

 

Hamamlar büyüklük ve kullanım şekillerine göre dizayn edilirler. Kablolu hamam ısıtma sistemleri çok kontrollü ve hızlı ısıtmaya sahiptirler. Kablolu hamam ısıtma sistemlerimiz 20-30 dakikada mermerleri ısıtmaya başlarlar ve genellikle 1- 2 saatde hamam kullanıma hazır hale gelir.

 

Kablolu hamam ısıtma sistemlerimizde her bölgeyi ayrı ayrı kontrol edebiliriz. Küçük hamamlarda 1 yada 2 sensörlü kontrol uygulanırken büyük hamamlarda kontrol edilen ve değiştirilebilen sıcaklık noktası 6.ya kadar çıkabilir.

 

   
hamam ısıtması sistminde her bölgenin sıcaklığı farklıdır. Hızlı ve Uzun Ömürlü Hamam Isıtma Sistemleri

 

Elektrikli ısıtma kabloları ile hamam ısıtması çok pratik ve çok kolay bir uygulama şeklidir.. Kurulum ve işletme maliyetleri son derece düşüktür. Hamam iç mekanında göbektaşı, oturma , sırt yüzeyleri , ayak basma yüzeyleri çok homojen ve kontrollü olarak ısınmaktadır.

 İstenirse her bölgenin sıcaklığını ayrı ayrı ayarlayabilmekteyiz. Göbektaşını 60 C, sırt ve oturma yüzeyini 40-45 C , ayak basma bölgesini 40 C ayarlayabiliriz. Yada uzak sensörlü tek termostat ile hamam iç sıcaklığına göre kontrol sağlamaktayız.

 

 Elektrik Kablolu Hamam Isıtma Sistemleri  

 Firmamız uyguladığı yenilikçi sistemleri ile Türkiye ve Avrupa.da Türk Hamamı standartlarının oluşumuna büyük katkılar sağlamıştır.

 Günümüzde uyguladığımız yeni kablolu sistemler sayesinde villalarda hatta dairelerde bile Türk Hamamı yapılmasını sağladık.

 Isıtma kablolarımızın tamamı çelik zırhlıdır. Darbelere karşı büyük direnç gösteririler.Firmamız tarafından yapılan uygulamalar 10 yıl uluslarası garantiye sahiptir.

 Firmamız tarafından uygulaması yapılan Türk Hamamı ısıtmasında yerler, göbek taşı , baldır bölgesi , oturma bölgesi, ve sırt bölgesi ısıtılır.

   
hamam ısıtma kablosu , hamam ısıtıcı , hamam ısıtma Hamam Isıtma Kablosu

 

Ev hamamları için en uy8un çözüm kablolu - elektrikli hamam ısıtma sistemidir. Kablolarımız Danimarka imalatı olup 20 yıl üretici garantisindedir.

 

Hamam ısıtma kablosu

 
dijital göstergeli dokunmatik ekranlı hamam termostatı Digıtal Göstergeli Dokunmatik Hamam Termostatı

 

 Küçük ve orta boyutlu hamamlar için hamam dış duvarına monte edilen modeldir. 220 Volt - 16 A güce kadar besleme ve kontrol özelliğine sahiptir. Uzak sensörlü olarak çalışır. Hamam sıcaklığını dijital olarak görebilirsiniz.

 

 Termostatın boyutları elektrik açma kapama düğmesiyle aynıdır.

 

 Ev hamamları , villa hamamları , butik otel hamamları için uygun bir modeldir.

 

 Termostatlarımız ile sıcaklık değerlerini 60 C.ye kadar ayarlayabilirsiniz.

 

Hamam termostatı - programlı model

 

 

.

Kuruluş : 1998

Mersis No : 0405004398400018

KONERJİ Türkiye yanında yurt dışı projelerinde de yanınızda olmaya devam edecek

KONERJİ MÜHENDİSLİK , YERDEN ISITMA , ISI POMPASI , ALTERNATİF ENERJİ , RÜZGAR ENERJİSİ , GÜNEŞ ENERJİSİ

Çalışma Saatlerimiz  : Hafta İçi : 08.30-18.00              Cumartesi : 09.00-13.00

 
    Konutlar İçin Isıtma Çözümlerimiz  

>Kablolu Banyo Zeminden Isıtma

>Ayna Buğu Önleme Folyosu

>Ayna Buğu Önleme Matı

>AEG Fanlı Banyo Isıtıcısı

>Kablolu Hamam Isıtma

>Hamam Isıtma Kablosu

>Havlu Kurutucu-Isıtıcı

>Elektrikli Banyopan

>Elektrikli Konvektör

>Elektrikli Banyo Zemin Isıtma

danfoss yerden ısıtma , danfoss ısı pompası                                   

 

 

Firmamızın çalışma saatleri : Hafta İçi : 08.30-18.00

Cumartesi : 09.00-13.00 Pazar Kapalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

© 2013-2017 Telif Hakları Yasası gereği yazardan YAZILI cevap alınmadan hiçbir yazı ve fotoğraf "alıntı" adı altında kullanılamaz.