KONERJİ banyo ısıtma sistemleri

 

 

 

 

 

"Daha Az Enerji , Daha Fazla Konfor , Daha Sağlıklı Yaşam Ürünleri "

     

Anasayfa

Ayna Isıtma

Havlu Kurutma

Elk. Banyopan

Hamam

Banyo Zemin Isıtma

     
 

 

 

devi ısıtma kabloları ile ev ısıtma , işyeri ısıtma , hamam ısıtma , kar buz önleme , boru ısı koruma , spor salonu ısıtma , spa ısıtma , havuz çevresi ısıtma  güvenle gerçekleştilir. Döşemeden ısıtma kabloları ve termostatları ile devi çözümleri bir bütündür.

DEVI ısıtıcı kablo , devi yerden ısıtma , devi kablolu ısıtma

DEVI Isıtma Kabloları ;

-Konut ısıtılmasında

-İşyeri ısıtılmasında

-Hamam ısıtılmasında

-Tank ısıtılmasında

-Boru ısıtılmasında

Neden 'Elektrikli Döşemeden Isıtma'
Elektrikli Döşemeden Isıtma Sistemi,sulu sistem ve diğer ısıtma sistemlerine göre kurulumu daha kolay ve maliyeti ucuzdur.
Kapalı alanların elektrikle döşemeden ısıtma uygulaması , ekonomik, modern, güvenli ve tam kontrol edilebilir olma gibi özellikleri sayesinde konvensiyonel ısıtma sistemleri ile karşılaştırıldığında ciddi avantajlar sunmaktadır.

 

BANYO ZEMİNDEN ISITMA

Banyolar ıslak hacimler olduğundan hem kurutma hemde ısıtma için elektrikli-kablolu zeminden ısıtma uygulaması son derece konforludur. Sistem tadilatda yada yeni yapım aşamasında uygulanır.

     

 

DEVI ısıtma kablosu , devi elektrikli yerden ısıtma , elektrikli zemin ısıtma , hamam ısıtma

Danfoss yerden ısıtma komponentleri ve çözümleri için geniş bir yelpaze sunmaktadır. Kontrol sistemleri optimum konforu ve enerji tasarrufunu sağlamaktadır. Kontrol sistemleri  kablolu elektronik kontrolü ve kablosuz kontrolü kapsamaktadır.
   
devi elektrikli döşemeden ısıtma , devi yerden ısıtma , tabandan ısıtma Ev Sahipleri İçin


Yeni bir ev inşa ettiriyorsanız, mutfak veya banyonuzda yenilemeye gitmeye karar verdiyseniz, evinizde radyatörler görmek istemiyorsanız, her türlü döşeme ve zemin tipinde yüksek kaliteli ürünlerimizle en verimli şekilde evinizi ısıtmayı garanti ediyoruz.

DEVI kar ve buz birikimini engelleme sistemleri sayesinde tuzlama, kürek ve gereksiz yorulmalara yol açmadan yürüyüş yollarınızı, araç rampalarınızı temizliyoruz.

 

   
banyolarda zemin ısıtma , banyo ısıtma , elektrikli zeminden ısıtma Danimarka'nın sunduğu ısıtma sistemi

 

DEVI Elektrikli Döşemeden Isıtma sisteminin bileşenleri olan ısıtma kablosu, termostat ve sensörleri Danimarka kaynaklıdır. Tüm bileşenler Danimarka, Fransa ve Polonya'da bulunan DEVI fabrikalarında üretilmektedir.

 

 

   
elektrikli zeminden ısıtma , elektrikli döşemeden ısıtma Neden DEVI Elektrikli Döşemeden Isıtma ?

 

DEVI Elektrikli Döşemeden Isıtma Sisteminin kurulum maliyeti ;sulu sistem ve radyatörlü sistem ve diğer ısıtma sistemleri ile karşılaştırıldığında çok daha ucuzdur.Elektrikli döşemeden ısıtma sistemi binaya gelen elektrik enerjisi ile çalışır ve diğer sistemler gibi harici bir yer kaplayan ve aynı zamanda tehlike ibraz eden;boru,gaz tankı,yağ tankı,pompa vb gibi ekipmanlar içermez.

Evinizin en efektif ve ekonomik ısıtmasını sağlayacak sistem elektrikli döşemeden ısıtmadır.Bu sayede fazladan enerji sarfiyatı olmadan ortamda konfor sıcaklığını sağlayabilirsiniz.

Devireg zaman ayarlı akıllı termostatlar sayesinde enerji sarfiyatı olmadan konfor sıcaklığı sağlanır.

   
devi elektrikli zemin ısıtma sistemi yüksek konfor sunar Esnek Sistem ve Yüksek Dayanıklılık


DEVI'nin geniş ürün yelpazesinde bulunan ısıtma kabloları ve ısıtma şilteri ile her tür zemin döşemesine uygun çözüm bulabilirsiniz.DEVI Sistemi ; parke,seramik,halı,pvc esaslı yer kaplaması ve istediğiniz her türlü zemin döşemesi altına uygulanabilir.

DEVI sistemi kurulumunda Deviflex™ Isıtma Kabloları, Devireg™ Termostatları ile kontrol edilir.

DEVI sistemi binalarda toplam ısıtma ve konfor ısıtması olacak şekilde kurulabilir.Toplam ısıtmada mekandaki tek ısı kaynağı DEVI sistemidir.Konfor ısıtmasında ise isteğe göre sadece soğuk zeminler veya sadece sıcak zeminler DEVI sistemi ile ısıtılır.

   
devı elektrikli zeminden ısıtma sistemleri hızlı devreye girer ve konforlu bir ısıtma sağlar Çabuk Devreye Girme
Hava koşulları çok değişken ve önceden tahmin edilen gibi olamayabilir.Belki o günün soğuk bir gün olacağını hissedip ısıtma sistemini devreye alabilirsiniz,fakat bu soğuk hava ertesi güne kadar sürmeyebilir ve hava ısınmış olabilir.Ve ertesi gün daha sıcak bir gün ve siz sisteminizi çalıştırmak zorunda değilsiniz,bu sayede hem mutlu kalırsınız hemde paranız cebinizde kalır.

DEVI Elektrikle Döşemeden Isıtma Sistemi ,değişken hava koşullarında çok iyi çalışmaktadır. Ani hava değişimlerinde sistemin devreye girip çıkması çok kısa bir zaman almakta ve ortam sürekli sizin istediğiniz sıcaklıkta olacaktır.

Çünkü Devimat Isıtma Kabloları ve ısıtma şilteleri döşemenin hemen altında olduğu için,sistem devreye girdiğinde ortam içerinin sıcaklığını hemen istenilen düzeye getirir.

DEVI Sistemi,DEVI termostatları ile kontrol edilir.Bu sayede sistemi kontrol etmek hem çok kolay hem de enerji sarfiyatı önlenir ve sonuç olarak paranız cebinizde kalır.
   
devi elektrikli döşemeden ısıtma termostatları , akıllı termostat Devi Elektrikli Döşemeden Isıtma ile Kusursuz Kontrol
Devireg termostatlar bünyesinde bulunan zemin ve oda sensörleri sayesinde kusursuz kontrol sağlarlar.

Zemin daima istenilen sıcaklıkta tutulur ve asla döşemeye zarar verecek bir risk oluşturmaz. Zemin daima döşemeyi üreten firmanın verdiği sıcaklık aralıklarında tutulur ve asla bu sıcaklık değeri aşılmaz.

Ayrıca zemin sıcaklığı limitlenmesinin 2 önemli nedeni daha vardır. Döşemeden ısıtmada zemin sıcaklığı vücut sıcaklığının altında ayarlandığı için varis hastalığı önlenir ve yüksek sıcaklıklarda oluşan toz sirkülasyonu yaşanmaz.

Devi Elektrikli Döşemeden Isıtma sistemleri hem tüm zeminden eşit şekilde ısınma sağlaması hem de kusursuz kontrol sağlayan termostatları sayesinde enerji tüketimini en aza indirirken sağladığı konforu ise en üst düzeye çıkarmıştır.

DEVI; diğer ısıtma sistemlerine göre 2ºC'lik bir tasarruf ile aynı konforu sağlamaktadır. Böylelikle %10-20 arasında bir enerji tasarrufu sağlanmış olunur.
   

Hızlı reaksiyon gösteren ısıtma sistemi


Sulu sistem ile karşılaştırıldığı taktirde DEVI yüzeye daha yakın döşenmektedir. Isı, böylelikle gecikme olmaksızın kablolardan yüzeye doğru transfer edilecektir. Ayrıca termostatın üzerinde bulunan oda sensörü sayesinde taban sıcaklığı kontrol edilirken oda sıcaklığı da konfor seviyesini aşmaksızın mükemmel şekilde kontrol edilecektir.

   
Piyasadaki en iyi garanti süresi
Devi'nin her ülkede uyguladığı garanti süresi aynıdır.

Garanti sürelerimiz:
Termostatlar, kontrol sistemleri ve yazılım çözümlerinde 2 yıl
Self-limiting kablolarda 5 yıl
Deviflex ısıtma kablolarında 20 yıldır.

 

Dünya çapında servis ve destek
Dünyadaki en büyük elektrikli döşemeden ısıtma sistemi üreticisi olan DEVI, Norveç'ten Yeni Zelanda'ya, Çin'den Kanada'ya kadar gelişmiş global bir satış şirketi vesatış ofisi ağına sahiptir.

Her DEVI ofisinde, sistem kurulumunuza veya kullanımınıza yardım edebilecek yeterlilikte uzman eleman bulunmaktadır.
 

   
20 yıl garanti süresi ( Eylül 2013.de başlamıştır )
Müşterilerimiz sadece ısıtma kablosu yada termostat satın almazlar. DEVI müşterileri sıcak bir döşeme gibi bütün bir sistem satın alırlar.
Bu nedenle döşemeden ısıtma sistemlerinin garantisi 20 yıldır. Kurulum yetkili bir kişi tarafından yapılmış ve garanti belgesi imza ve kaşeliyse, DEVI elektrikli döşemeden ısıtma sistemlerini 20 yıl boyunca garanti altına alır.
Eğer Deviflex™ veya Devimat™ ürünlerinde üretimde kaynaklanan bir sorun çıkarsa, DEVI kablo ve döşeme masraflarınızı karşılayacaktır.
   
   

DEVİ DÖŞEMEDEN ISITMA KABLOSU , devi ısıtma kablosu , devi yerden ısıtma kablosu , devi tabandan ısıtma kablosu

DEVIflex DTIP - DSIG  SERİSİ ISITICI KABLOLAR

Çift iletkenli ,ekranlı ,  3 mt. uzunluğunda soğuk uca sahip

 

Isıtıcı kablolar :

DTIP 10 - 10 watt/metre serisi  - minumum 91 watt - Maksimum  1910 Watt-230 V

DTIP 18 - 18 watt/metre serisi  - minumum 99 watt - Maksimum  2540 Watt-230 V

DSIG 20 - 20 watt/metre serisi  - minumum 155 watt - Maksimum  4180 Watt-230 V

DSIG 20 - 20 watt/metre serisi  - minumum 993 watt - Maksimum  4130 Watt-380 V

   

devi ısıtıcı kablolar , 30 watt ısıtıcı kablolar , döşemeden ısıtma kablosu , yerden ısıtma kablosu , danfoss kablo , ısıtma kablosu , hamam ısıtma kablosu

DEVIflex DTCE - DTIK  SERİSİ ISITICI KABLOLAR

Çift iletkenli , ekranlı ,230 V - 3 mt. uzunluğunda soğuk uca sahip , 380 V - 10 MT uzunluğunda soğuk uca sahip ısıtma kablosu

DTCE 30 - 30 watt/metre serisi  - minumum 137 watt - Maksimum  3760 Watt-230 V

DTCE 30 - 30 watt/metre serisi  - minumum 240 watt - Maksimum  5840 Watt-400 V

DTIK 30 - 30 watt/metre serisi  - minumum 240 watt - Maksimum  5840 Watt-380 V

   

yerden ısıtma şiltesi , döşemeden ısıtma şiltesi , ısıtıcı mat , devi döşemeden ısıtma şiltesi , devi yerden ısıtma , elektrikli yerden ısıtma

DEVIMAT DTIR ISITMA ŞİLTELERİ

Çift iletkenli , ekranlı , 3 mt. uzunluğunda soğuk uca sahip , 230 V.da 100 W/m2 ve 150 W/m2 güce sahip ısıtma şilteleri

 

DTIR - 100 ısıtma şilteleri , 46 Watt ile 1098 Watt arası güçte , 230 V

DTIR - 150 ısıtma şilteleri , 69 Watt ile 1647 Watt arası güçte , 230 V

 

Şiltelerin genişlikleri 50 cm.dir. Uzunluklar 1 mt ile 24 mt arası muhtelif boyutlardadır. Bütün ürünlerin montaj klavuzları ve Garanti Belgeleri ürünle birlikte gönderilmektedir.

   

DEVI ısıtma kablosu , DEVİ ELEKTRİKLİ YERDEN ISITMA , kablolu ısıtma , elektrikli yerden ısıtma

DEVI Elektrikli döşemeden ısıtma sistemleri için birden çok termostat seçeneği mevcutdur. Döşemeden ısıtma termostatları 220 V - 50 Hz için dizayn edilmiş olup 15 ve 16 A .a kadar güç kaldırabilir.

DEVI elektrikli döşemeden ısıtma termostatları :

- Zemin sensörlü

- Zemin ve ortam sensörlü

- Ortam sensörlü olmak üzere imal edilirler.

 

DEVI döşemeden ısıtma termostatlarının bir kısmı  duvara ve bir kısmı raya monte edilirler.

 

Konut , ofis gibi mekanlarda duvara monte edilen modeller kullanılır.

   

devireg 130 yerden ısıtma termostatı , zemin ısıtma termostatı , döşemeden ısıtma termostatı

DEVIREG 130 Döşemeden Isıtma Termostatı

 

Duvara monte edilebilir , 5-45 C , Zemin Sensörlü , 220 V , 16 A

 
   

devireg 131 zeminden ısıtma termostatı , yerden ısıtma termostatı , döşemeden ısıtma termostatı , elektrikli yerden ısıtma termostatı

DEVIREG 131 Döşemeden Isıtma Termostatı

 

Duvara monte edilebilir , 5-35 C , Zemin Sensörlü , 220 V , 16 A

 
   

devireg 132 döşemeden ısıtma termostatı , elektrikli zeminden ısıtma termostatı

DEVIREG 132 Döşemeden Isıtma Termostatı

 

Duvara monte edilebilir , 5-45 C , Zemin ve Oda Sensörlü , 220 V , 16 A

 
   

 

 

 

 

.

Kuruluş : 1998

Mersis No : 0405004398400018

KONERJİ Türkiye yanında yurt dışı projelerinde de yanınızda olmaya devam edecek

KONERJİ MÜHENDİSLİK , YERDEN ISITMA , ISI POMPASI , ALTERNATİF ENERJİ , RÜZGAR ENERJİSİ , GÜNEŞ ENERJİSİ

Çalışma Saatlerimiz  : Hafta İçi : 08.30-18.00              Cumartesi : 09.00-13.00

 
    Konutlar İçin Isıtma Çözümlerimiz  

>Kablolu Banyo Zeminden Isıtma

>Ayna Buğu Önleme Folyosu

>Ayna Buğu Önleme Matı

>AEG Fanlı Banyo Isıtıcısı

>Kablolu Hamam Isıtma

>Hamam Isıtma Kablosu

>Havlu Kurutucu-Isıtıcı

>Elektrikli Banyopan

>Elektrikli Konvektör

>Elektrikli Banyo Zemin Isıtma

danfoss yerden ısıtma , danfoss ısı pompası                                   

 

 

Firmamızın çalışma saatleri : Hafta İçi : 08.30-18.00

Cumartesi : 09.00-13.00 Pazar Kapalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

© 2013-2017 Telif Hakları Yasası gereği yazardan YAZILI cevap alınmadan hiçbir yazı ve fotoğraf "alıntı" adı altında kullanılamaz.